Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait arrestohet korçari
Një 39-vjeçar nga fshati Belorta është arrestuar nga policia e Korçës, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 66-vjecar.

Në pranga ka përfunduar Enkeled Samet, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait në banesë E.S.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale “Dhuna në familje”

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit:
Enkeled Samet, 39 vjeç, banues në fshatin Belorta.
Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se më datë 11.03.2018, ky shtetas në banesë ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij shtetasit E.S, 66 vjeç.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale “Dhuna në familje” parashikuar nga neni 130/a/4 të Kodit Penal.


Shtuar më 12/03/2018, ora 10:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori