Dhjetëra njerëz në shtëpinë e Tahirit, çfarë po ndodh?
Simpatizantë të PS-së, por jo vetëm janë mbledhur përpara shtëpisë së ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Mesa duket ata kanë shkuar aty, në mbështetje të Tahirit duke qenë se ky i fundit pritet të arrestohet shuëm shpejt.

Prokuroria për Krimet e Rënda, ka depozituar sot në Kuvend kërkesën për heqjen e mandatit të tij si deputet, pasi Tahiri dyshohet ë jetë implikuar në trafikun e drogës së bashku me grupin "Habilaj".

Mësohet se simpatizantët janë oficerë dhe policë të cilët kanë ndjekur me interes nismat që kishte ndërmarrë Tahiri në kohën kur ishte ish-ministër i Brendshëm.
Shtuar më 19/10/2017, ora 18:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori