Dhimbje në Për'puthen! Atdheu përlotet për humbjen më të madhe të jetës (FOTO LAJM)

Atdheu ka ndarë mbrëmjen e sotme me Melisën në "Përputhen" në Top Channel, një histori personale të tij. Ai i tregoi Atdheut tatuazhin ku shkruhet “Lolly till I die”.

Atdheu vendos t’i rrëfehet Melisës.

“Ka qenë shok shumë i mirë imi. Ishte si baba. Kam pasur disa humbje në jetë. Jo vetëm atë por edhe të tjerë dhe kjo më ka bërë që të jem i mbyllur, mos të shprehem si të tjerët”.

studio, i pyetur për këtë histori Atdheu përlotet sepse tij pas tij personi që ka humbur ka qenë shumë i rëndësishëm.

“Çfarë jam unë sot, jam prej tij. Kam qenë shumë i afërt”, thotë Atdheu.

Mbështetja në studio nuk mungoi teksa Melisa shkon e përqafon.
Shtuar më 20/01/2021, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori