Dhimbje dhe zi, shkon në 41 numri i viktimave
Është rritur frikshëm bilanci tragjik i tërmetit të fuqishëm që tronditi vendin në orën 03:54 të mëngjesit të së martës.

Është konfirmuar viktima e 41 si pasojë e tërmetit të së martës.

Autoritetet po nxjerrin nga rrënojat disa të mbijetuar, ndërsa po përpiqen të komunikojnë me personat që ndodhen nën rrënoja në Thumanë.
Shtuar më 28/11/2019, ora 12:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori