Dhëndri "misterioz" i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Gezuar e pershumevjet Kshnellat

A post shared by Angji Serreqi (@aserreqi) on

Krishtëlindjet janë festuar edhe në familjen e sapokrijuar të Megi Topallit dhe Angjelin Serreqit.

Ka qënë ky i fundit që ka publikuar një foto në rrjetin e tij social, me të dashurën e tij dhe djalin, Nikolla.

“Gëzuar e përshumëvjet Kshnellat,”-shkruan dhëndri i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Postimi i Angjelinit
Lajmi se çifti ishte në një lidhje dashurie bashkë, u bë i njohur për publikun vetëm pasi Megi ishte në muajt e fundit të shtatzanisë. Partneri i Megit quhet Angjelin Serreqi, është nga Shkodra dhe ka studiuar në Universitetin e Padovas në Itali për shkenca kompjuterike.
Shtuar më 26/12/2019, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori