Detaji që nuk dihej, zbulohet konflikti i aktorit në 2010-n me djalin që sot e donte të vdekur
Nëna e aktorit, që i shpëtoi një atentati me pagesë mbrëmjen e së enjtes, ka treguar se çështja për të cilën donin ta vrisnin djalin e saj ishte mbyllur.

Fatmira Manoku ka zbuluar për një intervistë te “Panorama”, arsyen e vertete te sherrit te ndodhur ne vitin 2010 mes te birit dhe atij qe sot e dont te vdekur dhe kishte porositur atentat me pagese per Mishelin.

“Historia daton në vitin 2010 pas një zënke që Misheli ka pasur me Ervin Zallumin. Zënka ka qenë “jo më pe, jo të pashë”, ka thene Fatmira, duke treguar se motivi i nje debati kaq banal mes te rinjve sot ka marre permasa edhe me te medha. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori