Detajet, ja lidhjet familjare që kishte autori i masakrës me viktimat
Pëlqej
Nga të dhënat e deritanishme, autori ka vrarë Demirin dhe gruan e tij, si dhe dy djemtë e Demirit.

Ka vrarë djalin e Demirit: Azemin dhe gruan e tij.

Si dhe djalin tjeter te Demirit : Besimin dhe gruan e tij bashkë me dy fëmijet e tyre Sarën dhe Ledjonin.

Gjyshi i autorit e kishte vëlla Demirin.

Prindërit e autorit janë të shoqëruar në Polici dhe po merren në pyetje në lidhje me rrethanat e ngjarjes.

Shtuar më 10/08/2018, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori