Detaje tronditëse: Si "miku" ekzekutoi me 26 plumba policin dhe bashkëjetuesen
Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur detaje të reja.

Mësohet se dyshohet se autori dhe viktima kanë pasur njohje midis tyre.

Jo vetëm kaq, por dyshohet gjithashtu se të dy ata janë përshëndetur para vrasjes.

Sipas ekspertëve, shënjestra e atentatit me armë ka qenë ish-oficeri i krimeve, Bercana.

Të njëjta burime, shtojnë se dyshimi se Silvana Ndoci njihte autorin e krimit të rëndë. /albeu.com/

Shtuar më 30/07/2018, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori