Detaje tronditëse nga përdhunimi i të miturës në një hotel në Durrës
Pëlqej
Foto Ilustruese
Ajo ishte nisur për në shkollë dhe nuk është kthyer më në shtëpi. Ka qenë e motra që e ka denoncuar si të zhdukur dhe më pas është zbuluar ndodhia e frikshme.

Kjo është historia e 13 vjeçares nga Durrësi, e cila u përdhunua në hotel nga një i ri, i arrestuar tashmë nga policia.

Vajza e përdhunuar është vetëm 13 vjeç ndërkohë që i riu është shumë vite më i madh.

Njoftimi i policisë

Njoftimi i policise

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin

• Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

Tereziu dyshohet se në një hotel ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mitur me inciale D.P. 13 vjeçe, banuese në Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me te mitur“parashikuar në nenin 100 të Kodit Penal.
Shtuar më 20/11/2017, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori