Detaje të reja, vrasësi i avokatit erdhi nga jashtë
Lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra, të ndodhur në Elbasan gazetari Artan Hoxha deklaroi se sipas idenitikitit të autorit të krijuar deri më tani, dyshohet se ai është një shtetas shqiptar i cili ka ardhur nga jashtë vendit dhe nuk rezulton të jetë larguar prej tij.

"Kamerat e sigurisë janë detyruar të fokusojnë hapsirat përpara binzneseve. Autori është përpjekur të mbulohet duke përdorur një kapele sportive dhe një maskë. Rezulton se është një person me trup mesatar. Ka dyshime se është nje person i cili ka hyrë nga jashtë, është shtetas shqiptar dhe nuk më rezulton se është larguar nga Shqipëria", deklaroi Hoxha në emisionin repolitix.
Shtuar më 27/03/2019, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori