DETAJE/ Autori i tragjedisë në Mat kishte pirë alkool, si bashkëshortja i fshehu armën
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tragjike në Mat.

Tre persona të familjes Dakuci në Xibër të Klosit humbën jetën pas sherrit të çastit për tre shkopinj gardhi.

Mësohet se autori, Sali Dakuci kishte konsumuar më herët alkol.

Pasi janë zënë për tre drunj gardhi, autori ka shkuar të marrë pistoletën. Bashkëshortja e ka parë që ka qenë i nxehur dhe ka shkuar të fshehë pistoletën, por autori kishte shkuar më përpara.

Më pas ka shkuar dhe ka qëlluar në kokë me tre plumba vëllait të tij dhe nipit, që ndërhyri për t'i ndarë e ka qëlluar me një plumb në gjoks. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2019, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori