SFIDA apo LIBRA, kush i mori të zhgënjyerit?
SFIDA e udhëhequr nga Gjergj Bojazhi dhe LIBRA e Ben Blushit ishin risitë e kësaj fushate dhe pati jo pak prej tyre, të cilët prisnin që këto parti të ishin destinacioni i të zhgënjyerëve nga estabilishmenti politik i sotëm, shkruan Albeu.com.

Deri më tani, kur janë votuar 37.47 për qind të votave në rang vendi sipas KQZ-së, LIBRA e Blushit shënon një rezultat më të mirë duke marrë 6321 vota ose 1.11 për qind, kundrejt 1 041 votave ose 0.18 për qind që ka marrë SFIDA. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2017, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori