Dëshmia shokuese e Koço Danajt: Baton Haxhiu, rezident i shërbimit sekret serb
Studiuesi Koço Danaj, i njohur për tezat e tij mbi Shqipërinë Natyrale ka akuzuar sot analistin pranë Ramës, Baton Haxhiun se po kërkon destabilizimin e Shqipërisë.

Sipas Danajt, Haxhiu është i shërbimeve sekrete serbe dhe bashkëpunëtor i Stanishiçit. Për Danajn ai kërkon destabilizimin e Shqipërisë.

Postimi i Koço Danajt:

Rezidenti i sherbimit sekret serb, bashkepuntori i Stanishicit, Baton Haxhiu punon dhe kerkon destabilizimin e Shqiperise. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori