Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Derhemi ngre tonet kundër Ramës: Po pate b*thë hajde prishe Teatrin!
Gjatë takimit të sotëm, për mbrotjtjen e Teatrit,aktori Arben Derhemi duket se e ka humbur pak qetësinë.

Teksa ka treguar se me pushtetin ato nuk kanë asnjë kompromis, dhe ftoi në dëgjesë Veliajn dhe Kumbaron, ai i ka cuar edhe një mesazh të drejtpërdrejtë Kryeministrit.

“Ju ftojmë nesër që të vitalizojmë memorien e artistëve tanë dhe në rast se ka bythë kryeministri me gjithë ata që e rrethojnë që të shemb dhe këto pemë dhe Teatrin, ta provojnë se do kalojë mbi trupat tanë”, tha Derhemi. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2018, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori