"Deputetja socialiste terrorizon banorët duke gjuajtur me armë"
Në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ish-kryeministri Berisha shkruan se biznesmeni Ymer Lala, i përfolur edhe në rastin e “atentatit ndaj Tom Doshit” ka mësuar se si të qëllojë me armë deputeten e PS-së, Blerina Gjylametin. Duke iu referuar një sms-je të një qytetari dixhital, Berisha thotë se Gjylameti dhe Lala kanë terrorizuar banorët e Lurës, duke shtënë me armë pranë një feste të krahinës.

"Qytetari dixhital denoncon:
Zedhenesen e Partise Siçiliste, Gjylametin se shkon ne fushate per te bere qitje me Ymer Lalen dhe i terrorizojne njerezit! sb

"Pershendetje doktor, e ndoqa diskutimin tan ne Parlament, ke thene te verteten. Ymer Lala para dy ditësh në Lurë në një fest të krahinës prishi festen banoreve se nuk prane duke gjuajtur me pistolet thane se po i mësonte pistoleten deputetes Blerina Gjylameti dhe terrorizuan gjith Luren. Policia ishte aty, por nuk tha as gjysem fjale. Kjo është fushata e Edvin Rames, ymerit dhe Arben Ndokës......!!!!". /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2016, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori