Deputetja për pak theu qafën para Kuvendit, Noizy do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO)
Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u mbajt seanca e parë plenare për vitin 2018.

Kjo seancë nuk ka qënë aspak e mbarë për deputeten e PD-së Lindita Metaliaj.

Ajo është rrëzuar në shkallën e Kuvendit ndërkohë që kamerat po xhironin.

Videoja e këtij incidenti tashmë është bërë virale dhe shpërndarë pothuajse në çdo faqe të madhe online.

Videon të cilën mund t'a shikoni në brendësi të lajmit, është shpërndarë edhe nga këngatari shumë i njohur Noizy.

"Ouuu u rrëzove? - ‎Jo mëëë... unë kshu i zbres shkallët gjithmonë"- shkruan Noizy në Instagram. /albeu.com/Deputetja për pak theu qafën para Kuvendit, Noizy do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO)

Shtuar më 16/01/2018, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori