Deputetja e Tepelenës i "vjedh" Ramës maskën me trëndafil
Pas vendimit të qeverisë për përdorimin e maskës">maskës edhe në ambiente të hapura, mund të themi se ka lindur dhe "konkurenca" për maskën">maskën më të bukur.

Teksa bëri me dije ligjin për mbajtjen e maskës">maskës, kryeministri Rama u shfaq me maskën">maskën e tij tekstile me trëndafil ngjyrë të kuqe në lejla.

Por, me një maskë pothuajse të njëjtë është parë sot në Kuvend edhe deputetja e Tepelenës Ediola Braha.

Braha, e cila u caktua edhe relatore te ndryshimeve kushtetuese kishte vendosur sot një maskë të zezë me trëndafil të kuq.

Shtuar më 15/10/2020, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori