Deputetja e PD-së lëshon “bombën”: Presim surpriza në shtator, PS dhe LSI...
Deputetja e Partisë Demokratike, Arbjola Halimi, e cili u la jashtë listës së kandidatëve për garën e 25 Qershorit, me anë të një statusi në “Facabook”, shkruan se do të ketë surpriza.

Arbjola Halimi flet për një koalicion të ri por pa ndryshime nga i vjetri, me ministra të LSI-së e PDIU-së, duke paralajmëruar lëvizje deputetësh.

“Koalicioni i ri pa ndryshime nga i vjetri. PS & LSI dhe tre mandate PDIU të cilat kalojnë në PS. Surprizat që presim në shtator!😕😉”, shkruan Halimi. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori