Deputetja e PD-së kundër të vetëve: Përplasja në Komision i shërbeu Veliajt
Deputetët demokratë patën një përplasje shumë të fortë sot në Komisionin e Mediave, me Erion vVeliajn.

Ata janë përfshirë në një sherr të madh përsa i përket cështjes së Teatrit Kombëtar.

Deputetja e PD-se, Rudina Hajdari ka deklaruar se gjithe ajo qe ndodhi i sherbeu veliajt.

Deklarata e Hajdarit:

“Shfaqja e sotme në Komisonin e Medias nuk i shërbeu aspak kauzës së teatrit por u kthye në një boks politik & nuk dha asnjë rezultat. Përkundrazi, mos trajtimi i temës së Teatrit i shërbeu @erionveliaj dhe interesit tij të ngushtë por jo opozitës, artistëve & qytetarëve”. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2018, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori