Deputeti më simpatik i Kuvendit të Shqipërisë është i lidhur (FOTO LAJM)

Një ndër deputetët më të rinj dhe më simpatik është Ervin Salianji.

Biznesmeni i njohur ka qenë një nga aktivistët e kësaj force politike dhe sot është ulur krah emrave të njohur të politikës në Parlament.

I ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, të Rudina Dembacajt, Salianji ka rrëfyer edhe detaje nga jeta e tij private.

"Për të gjetur partnere për ata që nuk e kanë, se unë e kam nuk mjaftojnë vetëm makinat”, i është përgjigjur Salianji ngacmimit të Dembacajt e cila i ka thënë se ai ndoshta s’ka gjetur ende të dashur pasi nuk ka një makinë Skoda.

I pyetur nëse ështe donzhuan, Ervin Salianji ka thënë se nuk ka lidhje me te qënit don zhuan pasi don zhuani ka qenë një dhe i vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2017, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori