Deputeti marton motrën, të ftuarit turren të kapin lekët përtokë (FOTO LAJM)

Deputeti i Kukësit Ylli Shehu, së fundmi ka martuar motrën. Familja ka pasur gëzim dhe kanë organizuar një dasëm tradicionale në një ambient të hapur në fshatin Buzmadhe të Kukësit, rrethuar nga malet dhe gjelbërimi.

Bëhet fjalë për një dasmë tradicionale me plot njerëz e lekë që hidheshin gjatë kërcimit.

foto shihet teksa deputeti shoqëron motrën në kërcim dhe lekë që hidhen mbi ta. Shihni fotot e shpërndara në rrjet.

Shtuar më 31/07/2019, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori