Deputeti i ri i opozitës me dy "baballarë", cili prej tyre është i sakti? (FOTO LAJM)

Deputeti i ri i dalë nga listat e PD-së, Lefter Maliqi, me anë të një statusi në Facebook ka publikuar diplomat e tij për tju përgjigjur gazetarëve në lidhje me arsimimin që kishte.

Por ndër to ka një detaj që s’shkon. Në diplomat e publikuara nga vetë Maliqi shihet se emri i babai të tij është i ndryshëm në diplomat që zotëron.

Në njërën, ai prezantohet si Lefter Novruz Maliqi dhe në një tjetër më të hershme Lefter Faik Maliqi. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori