Deputeti i PS bëhet baba, poston foton emocionuese (FOTO LAJM)

Eduard Shalsi është bërë sërish baba.

"Kler Shalsi, erdhi në jetë"- shkruan Shalsi në Facebook duke e shoqëruar me një foto nga doçka e vogëlushes.

Urimin e parë e ka marrë nga kolegia e tij Vasilika Hysi, e më pas kanë vërshur urimet e tjeranga miqtë, të afërm dhe kolegë në FB.

Eduard Shalsi është i martuar me znj. Eranda Shalsi dhe ka 2 fëmijë më të mëdhenj, Patrikun dhe Samuelin. /albeu.com/

Shtuar më 08/07/2018, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori