Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë
Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë kanë ngrënë byrek tek lokali i tij.

"Një herë i kam gjetur duke ngrënë byrekë në një biznes që menaxhoja unë. I thashë që e drejta zakonore s'më lejon t'ju nxjerr jashtë por radhës tjetër mos hani më", shprehet Gjuzi.

Ai tregoi gjithashtu se në diktaturë i qepte pantallonat Edi Ramës.
Shtuar më 16/05/2019, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori