Deputetët braktisin Kuvendin për të parë futbollin në Francë
Duket se futbolli ishte me mjaft prioritet për deputetët shqiptarë. Pasi Rama e pranoi se do të braktiste Kuvendin teksa do të ishte në Francë për të ndjekur futbollin, veprimin e tij e ndoqën edhe shumë ministra e deputetë të mazhorancës.

Të gjithë kanë braktisur punimet e Kuvendit dhe janë drejtuar për në Rinas, ku kanë marrë avionët për të shkuar në Francë, që të ndjekin ndeshjet e kampionatit Europian të Futbollit “Francë 2016”. /albeu.com/Shtuar më 09/06/2016, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori