Denoncimi: Qytetari i kërkon borxhin, polici në Kukës e godet me pistoletë
Punonjësi i policisë në Kukës, Haki Onuzi, godet me pistoletën e shërbimit qytetarin, i cili i kërkoi paratë e dhëna borxh.

“Narkobanditi me uniformë godet me pistoletë qytetarin sepse i kërkon borxhin!”, shkruan Berisha.

Postimi në Facebook:

Mirmbrëma doktor Berisha, dua të denoncoj një rast që ka ndodhur në qytetin e Kukësit para 3 ditësh, ku punonjësi i Policisë së Shtetit Haki Onuzi godet me pistoletën e shërbimit qytetarin pasi ky i fundit i ka kërkuar lekët që ia kishte dhënë borgj ..

Ja pra ky është shteti që përfaqëson dhe godet popullin shqiptar. Ju lutem publikoje Anonim./albeu.com/
Shtuar më 07/10/2019, ora 19:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori