Denoncimi: Polici në Dibër më vrau burrin, sot ç’emëron efektivët e tjerë
Ish-kryeminstri Berisha Ka denoncuar sërish nëpëmjet qytetarit dixhital, këtë herë për një efektiv policie në Dibër i cili ka vrarë një person në 1997 por që ende vazhdon të jetë i lirë dhe të emërojë dhe ç'emërojë punonjësit e policisë.

Berisha shkruan përkrah mesazhit: “Vrases dhe dopio vrases ne komisariatin e Dibres"

Postimi i plote:

Vrases dhe dopio vrases ne komisariatin e Dibres! sb
“Qytetaria dixhitale denoncon policin Eduard Kaba qe i vrau bashkshortin ne vitin 1997.Lexoni mesazhin e saja
Pershendetje Doktor
U deyrova te shkruaj pasi ne vitin 1997 mu vra burri dhe babai i djalit Perparim Kuçka (Elmazi ) nga shtetasi Eduart Fadil Kaba i cili eshte Punonjes Policie ne Komisariatin e Policise Diber.
Ky shtetas emron dhe çemron çdo Punonjes Policie qe ka Komisariati Policise Diber. .
Ku do shkojm ne qe ky shtetas kriminel te bej vetingun prane Komisariatit Policise Diber. ..
Ju lutem anonim
Qyterari i thjeshte

Vrases dhe dopio vrases ne komisariatin e Dibres! sb

“Qytetaria dixhitale denoncon policin Eduard Kaba qe i vrau bashkshortin ne vitin 1997.Lexoni mesazhin e saja
Pershendetje Doktor
U deyrova te shkruaj pasi ne vitin 1997 mu vra burri dhe babai i djalit Perparim Kuçka (Elmazi ) nga shtetasi Eduart Fadil Kaba i cili eshte Punonjes Policie ne Komisariatin e Policise Diber.
Ky shtetas emron dhe çemron çdo Punonjes Policie qe ka Komisariati Policise Diber. .
Ku do shkojm ne qe ky shtetas kriminel te bej vetingun prane Komisariatit Policise Diber. ..
Ju lutem anonim
Qyterari i thjeshte"
Shtuar më 19/11/2017, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori