Denoncimi: Në Janar ministrit të Ramës i grabitën shtëpinë
Sipas Edi Palokës zbulon se rreth 10 muaj më parë shtëpia e një ministri të qeverisë së Edi Ramës ka rënë pre e grabitësve.

Sipas Palokës i çuditshëm është fakti që për rastin e grabitjes së shtëpisë së Elisa Spiropalit nga ana e kësaj të fundit nuk ka pasur denoncimpolici.

“Pse i duhet Elises nje mandat i trete? Mos valle sepse ne janar te ketij viti i hyne hajdutet ne shtepi?


Po ne se i vodhen shtepine, pse nuk ka nje denoncim zyrtar ne polici ?!!

Cfare kane vjedhur hajdutet ne shtepine e ministres se Rames , ish-drejtoreshe e doganave, qe nuk e lejon te bej denoncim ne polici ?!!

Prandaj i duhet nje mandat i trete , qe te “kompensoj humbjet” dhe te barazohet prape me koleget?”, shkruan Paloka.
Shtuar më 09/11/2019, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori