Denoncimi i Berishës: Në Ministrinë e Mbrojtjes po fshihen korrespondencat për fikjen e radarëve
Ish-kryeministri Sali berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dixhital njëceshtje shumë delikate.

mesazhin e këtij qytetari shkruhet se në Ministrinë Mbrojtjes po fshihen korrespondenca edhe nga Shërbimi Informative i Ushtrisë.

Postimi i plotë:

Ndrikull Kodheli me narko-ushtaraket e vet po fshine gjurmet e krimit!

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb

“Doktor Berisha ju uroj shendet. ne ministrine e mbrojtjes drejtoret e mimi kodhelit qe kan mare peng dikasterin dhe nuk perfillin as ministren e re per te cilen shprehen jo ne sy se “kjo nuk di” po fshijn gjithe korespondencen qe lidhet me infornacionin e ardhur per radaret. Dhe ne sherbimin infprmativ te ushtrise po ndodh e njejta gje. Duan tia lene fajin drejtorit te qnod gjeneral Dushku. Prokuroria duhet te filloje hetimet menjehere dukr nisur nga bllokimi i celulareve pasi ne ministrine e chatit dokumenta foto informacione deri te biseda intime qe sherbejn per promovim kalojn ne ëhatsapp viber etj. Ket lloj trendi e futi mrika.”
Shtuar më 03/11/2017, ora 18:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori