Denoncimi, Habilajt transportonin drogë me ambulancën e spitalit të Vlorës
Ish-kryeministri Berisha ka pbulikuar mesazhin e nje qytetari dixhital sipas të cilit vëllezërit Habilaj të cilët janë nën hetim nga drejtësia italiane për trafikim të lëndëve narkotike, me urdhër të drejtoreshës Brunilda Mersini kanë përdorur ambulancat për transportin e drogës.

Postimi i plotë:

Habilajt me lejen e drejtoreshes perdornin edhe ambulancat e Spitalit per transportin e droges!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“PESH Z berisha bashk me ifermjerin esht dhe dretoresha brunilda mersini jam i sigurt qe edhe Brunilda eshte e perfshire ne kte gje, kam jetuar 4 vjet ne vlore dhe kam qen ne brendesi te spitalit te vlores e di se cfar behet , aty edhe ambulancat benin transportin e hashashit per habilajt ku Brunilda ishte ne dijeni te plote per kte gjene vlor anonim te lutem”
Shtuar më 30/10/2017, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori