Denoncimi: Blendi Klosin e përzënë nga takimi me qytetarët
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se ministri i Mjedisit është përzënë nga një takim me qytetarët.

Sipas Berishës, Blendi Klosi është përzënë nga një takim në Tiranë ku do të diskutohej për inceneratorët, thuhet në mesazhin e bërë publik nga ish-kryeministri.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Blendi Klosin e përzënë nga takimi!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr,dje ne Tirana Internacional Hotel eshte mbajtur Konference me diskutimin lidhur me Inceneratoret qe duan te ndertohen.

Eksperte te huaj, shoqeri civile, banore te Fierit dhe gazetare prezent.

I Ftuar Blendi Klosi i cili iku me vrap pasi nuk perballoi dot theniet, dhe kryetari i Bashkise Fier jo prezent.

Mediat nuk kane shfaqur asgje dhe kjo eshte e tmerrshme pasi ka te beje me te ardhmen e Shqiperise dhe femijeve tane. Turp turp turp. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 13:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori