"Dënimi më i madh që mund të merrja", Megi Pojani e infektuar me Covid-19 (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Megi Pojani njoftoi në profilin e saj shumë të populluar në Instagram se ishtë infektuar me COVID-19, por moderatorja e "Maskat" në Top Channel u pendua shumë shpejt duke fhirë postimin.

Por ajo duket se nuk ka pas për qëllim të mbajë të fshehtë se është infektuar pasi në potimet e rradhës ajo ka bërë të qartë se është në karantinë dhe ka simptomat e koronavirusit.

"Zyrtariht nuk kam më shije. Ky është dënimi më i madh që mund të merrja", shkruan Megi në një potim në InstaStory.

Nuk dihet se çdo të ndodh tani që Megi është në izolm me programin që ajo moderon çdo të dielë.

Gjithsesi karanina e yllit të Instagramit nuk duket aq e mërzitshme pasi ajo po e kalon në shoqërinë e motrave të saj./albeu.com/

Shtuar më 06/11/2020, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori