Dëmet nga tërmeti shkatërrues, Meta takon Bebe Rexhën në Ishëm (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri.

Me të mbërritur në Shqipëri, Bebe ka takuar Presidentin Meta dhe po vizitojnë disa banesa në Bizën në Ishëm.

Së bashku ata po vizitojnë edhë një nga familjet e prekura rëndë nga tërmeti në Bizë (Ishëm).

“Shumë falemiderit këngëtares me famë botërore që i ka kushtuar kohën e saj kësaj gjendje në shqipëri duke përcjellë opinionit ndërkombëtar krizën në të cilën ndodhet vendi.

Shumë faleminderit Bebe që ndodhesh për të ndarë me ne solidaritetin tënd, dhe përmes këtij solidariteti do të kapërcejmë këtë situatë të vështirë por jo të pashpresë”, tha Meta. /albeu.com/

Shtuar më 02/12/2019, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori