Delegatët e FRESSH-it tentojnë të përçajnë studentët: Çfarë po ndodh tek protesta
Një grup i të rinjve të FRESSH-it kanë marrë në dorë mikrofonat tek protesta e studentëve duke tentuar që të shfryjnë furinë e tyre.

Ndërkohë që të gjithë studentët kërkojnë që të shkojnë tek kryeministria, përmes dhunës dhe fyerjeve ata janë duke tentuar që të manipulojnë turmën që ti mbajnë tek ministria e Arsimit.

Studentët janë duke debatuar ende nëse do ta përshkallëzojnë protestën tek kryeministria apo do të shpërndahen për t'u mbledhur në një moment tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori