Del videoja tjetër, spoti i Ramës ishte krejtësisht i kopjuar (VIDEO)

Spoti kryesor i fushatës elektorale të Edi Ramës në të cilën ai shfaqet duke ngritur diellin me anë të një litari së bashku me qytetarët është vjedhur pothuajse e tëra nga koncepti deri tek skenari nga një reklamë e bankës BNP Paribas e titulluar Duke ngritur diellin.

Kryeministri Rama i akuzuar për korrrupsion dhe vjedhje duket se nuk i ka shpëtuar tundimit edhe për të vjedhur edhe artin e të tjerëve.

Më poshtë janë dy videot të cilat nuk kanë nevojë për koment. /exit.al/BNP Paribas Pulling-the-Sun from Exit - Shpjegon Shqiperine on Vimeo.


Shtuar më 24/06/2017, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori