Del për të parë depozitën e ujit, bie dhe humb jetën 62-vjeçari në Gjirokastër
Ka humbur jetën një 62 vjeçar në Gjirokastër pasi ka rënë nga tarraca e një pallati.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku 62-vjeçari kishte dalë të shikonte depozitën e ujit që e kishte në tarracë.

Por, ai ka humbur kontrollin duke rënë në tokë, ku për pasojë gjetur vdekjen./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2017, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori