Del porta nga shinat, zë poshtë 11-vjeçarin në Kavajë
Pëlqej
Një fëmijë 11-vjeçar, ka përfunduar në spitalin e Kavajës. Shkak ka qenë dalja e portës së oborrit nga shinat dhe zënien posh, të fëmijës.

Policia bën të ditur se materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kavajë.

Komisariati i Policisë Kavajë

Më datë 14. 08. 2018, në lagjen nr. 5, në banesë, duke hapur portën, ka dalë nga shinat dhe aksidentalisht, ka zënë poshtë shtetasen me iniciale L. K., vjeçe 11, banuese në Kavajë, ku për pasojë ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kavajë.
Shtuar më 15/08/2018, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori