Del opozita e re, Soreca i kërkon Bashës dhe Kryemadhit të hyjnë në zgjedhje
Pas krijimit të grupeve të reja Parlamentare, ku Rudina Hajdari u zgjodh si kryetare e grupit të PD, ndërsa nga LSI u zgjodh Nimet Musai, ka reaguar edhe ambasadori i BE, Soreca.

Ai është shprehur se është koha për dialog dhe se zgjidhja më e mire është që opozita të shkojë në zgjedhje lokale.
Shtuar më 18/04/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori