Del një dokument, njëri nga Avdylajt ishte i punësuar në port (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dokumente zyrtare ku shikohet se si anëtarët e bandës së Shijakut, të arrestuar pak ditë më parë ishin punësuar në shtet.

Altin Avdyli rezulton të jetë punësuarportin e Durrësit.

Ai është emëruar shofer në port me vendim të drejtorit Afrim Bakaj.

Ja denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Avdylet, xhani i partise, kishin dhe portin te tyre!

Altin Avdyli me urdher nga lart ishte prej kohesh punonjes me detyra te veçanta ne Portin e Durresit.

Lexoni dokumentin e sotem te prerjes se marredhenieve te punes!
Shtuar më 24/10/2018, ora 21:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori