Del harta, ja zonat që do të zbardhen nga dëbora nesër (FOTO LAJM)

Fundjava parashikon të sjellë dimrin e vërtetë pas shumë ditësh me mot të kthjellët dhe temperatura të larta.

Por e diela në mbrëmje pritet të sjellë reshje shiu por edhe reshje dëbore mbi 700 m nga niveli i detit.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni hartën se cila zonë preket nga dëbora. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori