Del fotoja tjetër e Vis Martinajt pas vrasjes dhe plagosjeve në Bllok (FOTO LAJM)

Fotoja e hedhur nga Stresi ne Instagram. Personi ne fjale besohet se eshte Ervis Martinaj
Noizy dhe Stresi janë dy personazhe në konflikt me njeri-tjetrin, megjithatë ata duket se i lidh një person dhe duket se ai është pikërisht Ervis Martinaj, personazhi që është në vëmendjen e publikut ditët e fundit pas vrasjes dhe dy plagosjeve dy netë më parë në Bllok.

Njëri prej tyre, pikërisht Stresi ka hedhur një foto në Instagram duke shkruar: "Jemi të fortë" duke e shoqëruar me një foto, i cili besohet se është Ervis Martinaj.

Kjo është e vetmja foto e re e tij pas disa vitesh kur ishte bërë personazh i përfolur pas vrasjes së Enton Nikajt në Dajt, ku ai ishte i pranishëm.

Ervis Martinaj mbeti i plagosur në qafë pas konfliktit të dy netëve më parë të badigardit të tij Fabiol Gaxho në Bllok me Evin Matën, të dashurin e Elvana Gjatës.

Në konflikt e sipër, Gaxho nxjerr pistoletën duke qëlluar vetëm një herë pasi në moment ka nxjerrë pistoletën edhe efektivi i forcave komando Marviol Bilo, i cili qëlloi me plumb në kokë Gaxhon, ndërsa Vis Martini u plagos në qafë.

Po ashtu, i plagosur në kokë mbeti edhe Eljon Hate. /albeu.com/

Shtuar më 06/10/2018, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori