"Tmerr me sy", dëshmia e parë pas aksidentit me 6 të plagosur
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur rreth një orë më parë në aksin Rinas-Kashar.

3 automjete janë përfshirë në aksident, mes tyre një makinë e tipit "Ford", një automjet tip "Golf" dhe një furgon tip "Benz".

Sipas informacioneve zyrtare, 6 persona kanë mbetur të plagosur dhe janë transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë, aktualisht jashtë rrezikut për jetën, shkruan JOQ.

Sipas dëshmitarëve, dy makina janë ndarë më dysh.

Raportimet: 2 makina jane ndare ne dysh, isha ne momentin qe u be aksidenti kam pa tmerr 15 minuta nuk kishte ambulance u vonua shume, shikojini si jane shtrire…" /albeu.com/


Shtuar më 23/06/2018, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori