Del autopsia: Çfarë helmoi çiftin në Librazhd
Del përgjigja e autopsisë së Rezarta dhe Olsi Hajdarit.

Albeu.com mëson se çifti helmua nga monoksidi i karbonit, i cili ka ardhur si pasojë e prushit që mbanin në dhomën e gjumit.

Çifti i sapomartuar u gjetën të helmuar në dhomën e tyre të gjumit pak javë më parë.

Fatkeqësisht Rezarta humbi jetën, ndërsa Olsi arriti të shpëtojë. /albeu.com
Shtuar më 27/01/2020, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori