Dekriminalizimi, PS pranon variantet e PD
Pak minuta më parë ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Mandateve dhe të Rregullores, ku janë diskutuar aktet nënligjore të ligjit të dekriminalizimit.

Në përfundim të tij, deputeti socialist Taulant Balla ka konfirmuar se është arritur konsensusi për të gjitha çështjet. /albeu.com/


Shtuar më 03/03/2016, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori