Dekriminalizimi miratohet me konsensus
Me 114 vota pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim, Parlamenti ka votuar aktet nënligjore për zbatimin e ligjit për Dekriminalizimin.

Votimi për Dekriminalizimin ishte pika e parë e rendit të ditës, ndërsa më tej pritet vijimi normal i seancës parlamentare, e cila u shty ditën e djeshme për arritjen e konsensusit. /albeu.com/

Shtuar më 04/03/2016, ora 15:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori