Dekonspirohet protesta e PD-së, alarm për "bombë" në gjimnaze, përfshirje e LRI-së dhe "Tirona Fanatics" (FOTO LAJM)

Partia Demokratike nisi të shtunën protestën, e cila duket se do të zgjasë disa ditë, ndërkohë që para pak minutash është bërë publike edhe veprimtaria që do të kenë grupet e të rinjve të FRPD-së.

Sipas një mesazhi të dërguar në Jeta Osh Qef, një kamarier apo pronar i restorantit ku ka ngrënë mbrëmë Belind Këlliçit, Kryetar i FRPD-së, i ka rënë një fletë shënimesh ku duket plani i bërë nga ai dhe të rinjtë demokratë gjatë kësaj proteste ku spikasin raporti me "Tirona Fanatics", bashkimi i të rinjve të Levizjes Socialiste për Integrim apo përdorimi i një arkivoli. /Albeu.com/
Shtuar më 20/02/2017, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori