Deklarata skandaloze e Ramës: Kusht i dashurisë, kush të rreh të don!
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me ironi kryetarit të PD Lulzim Basha, në lidhje me shkarkimin e kryebashkiakes së Durrësit.

Duke përgënjeshtuar lajmin në fjalë, Rama "ka përkëdheluar dhe sulmuar" në të njëjtën kohë, kryetarin e PD, Lulzim Basha.

Kryeministri tha se e do shumë Bashën, por se ndonjëherë e do një shpullë kur e meriton, duke shtuar se kushti i dashurisë është "kush të rreth të don".

"Më vjen keq për Lulin, e dua shumë, por ndonjë shpullë 1 herë në muaj kur e meriton duhet t’ia japësh, sepse është kusht i dashurisë, kush të rreh të do..."- tha ndër të tjera Rama.

Si mendoni, a ka të drejtë kryeministri Rama për kushtin e tij të dashurisë?
Shtuar më 15/10/2020, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori