Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Deklarata e gazetarit: Audiopërgjimi i Xhafajt është dërguar në Itali
Pëlqej
Gazetari Trashëgim Sokolaj ka deklaruar i ftuar në 360 gradë se materiali origjinal i audio-përgjimit me vëllain e ministrit të Brendshëm, është dërguarItali për ekspertim.

Materiali është dërguarItali dhe i është dërguar për ekspertim Institutit të Policisë Shkencore italiane”, tha ai.

"Materiali origjinal i vlefshëm për ekspertim është dërguar në shtetin italian, nga e cila prokuroria pret vlefshmërinë”.
Shtuar më 24/05/2018, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori