Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ky është armiku im nga viti 1992
I ftuar në emisionin “Opinion” pas pesë vitesh e gjysmë mungesë, Sali Berisha ka treguar të vetmin armik që ka pasur ai prej vitit 1992">1992.

"E pyes veten pse s’më duan? Unë e di pse s’më duan, e kam marrë vesh me kohë.

Në jetë nga viti 1992">1992 e mbrapa, kam pasur vetëm një armik dhe ai ka qene Millosheviçi.

E shpallëm njëri-tjetrin armik."- tha Berisha në "Opinion" në Tv Klan. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori