Deklarata e fortë e Nanos: Rama ka kohë që e di për dosjen dhe Tahirin
Analisti Mustafa Nano i ftuar në emisionin “Opinion” këtë mbrëmje ka ka deklaruar se Rama e ka ditur prej kohësh për dosjen dhe përgjimin e Tahirit.

Nisur nga raportet e miqësisë që Rama ka patur me ish- Kryeministrin italian Renzi, Nano shkon në një analizë të tillë:

“Përgjimet kanë nisur që në vitin 2013, kohë kur Renzi ishte kryeministër dhe me siguri që policia e vendit të tij e ka njoftuar për përgjigmet”, deklaron Nano duke shtuar se për hir të miqësisë që Renzi kishte me Ramën duhej ta kishte vënë në dijeni të përgjimit. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori